Rozpis utkání pro %1$s: všechny týmy | Iskra Holíč


Kolo Název kola Datum Čas Domácí tým       Hostující tým Výsledek
1 1. kolo 04.08.2019 17:00 h OFK Mokrý Háj - Iskra Holíč1 - 5
1 1. kolo 04.08.2019 17:00 h FK Voderady - Družstevník Radimov0 - 2
1 1. kolo 04.08.2019 17:00 h FK Bestrent Horná Krupá - Baník Brodské0 - 3
1 1. kolo 04.08.2019 17:00 h Iskra Horné Orešany - Družstevník Zvončín2 - 5
1 1. kolo 04.08.2019 17:00 h Družstevník Špačince - MFK Piešťany3 - 2
2 2. kolo 11.08.2019 17:00 h MFK Piešťany - Iskra Holíč4 - 1
2 2. kolo 11.08.2019 17:00 h Družstevník Radimov - OFK Mokrý Háj4 - 3
2 2. kolo 11.08.2019 17:00 h Družstevník Zvončín - FK Voderady11 - 0
2 2. kolo 11.08.2019 17:00 h Družstevník Špačince - Slavoj Mor. Sv. Ján6 - 1
2 2. kolo 11.08.2019 17:00 h Baník Brodské - Iskra Horné Orešany5 - 0
3 3. kolo 18.08.2019 17:00 h Slavoj Mor. Sv. Ján - MFK Piešťany0 - 3
3 3. kolo 18.08.2019 17:00 h FK Bestrent Horná Krupá - Družstevník Špačince2 - 2
3 3. kolo 18.08.2019 17:00 h OFK Mokrý Háj - Družstevník Zvončín3 - 6
3 3. kolo 18.08.2019 17:00 h Iskra Holíč - Družstevník Radimov2 - 3
3 3. kolo 18.08.2019 17:00 h Baník Brodské - FK Voderady2 - 1
4 4. kolo 25.08.2019 17:00 h MFK Piešťany - Družstevník Radimov1 - 3
4 4. kolo 25.08.2019 17:00 h Družstevník Zvončín - Iskra Holíč3 - 1
4 4. kolo 25.08.2019 17:00 h Družstevník Špačince - Iskra Horné Orešany7 - 1
4 4. kolo 25.08.2019 17:00 h Baník Brodské - OFK Mokrý Háj2 - 1
4 4. kolo 25.08.2019 17:00 h Slavoj Mor. Sv. Ján - FK Bestrent Horná Krupá0 - 11
5 5. kolo 01.09.2019 16:00 h Družstevník Radimov - Družstevník Zvončín3 - 2
5 5. kolo 01.09.2019 16:00 h Iskra Horné Orešany - Slavoj Mor. Sv. Ján2 - 2
5 5. kolo 01.09.2019 16:00 h Iskra Holíč - Baník Brodské1 - 1
5 5. kolo 01.09.2019 16:00 h FK Voderady - Družstevník Špačince1 - 7
5 5. kolo 01.09.2019 16:00 h FK Bestrent Horná Krupá - MFK Piešťany2 - 1
6 6. kolo 08.09.2019 16:00 h FK Bestrent Horná Krupá - Iskra Horné Orešany5 - 0
6 6. kolo 08.09.2019 16:00 h Baník Brodské - Družstevník Radimov1 - 2
6 6. kolo 08.09.2019 16:00 h Slavoj Mor. Sv. Ján - FK Voderady2 - 0
6 6. kolo 08.09.2019 16:00 h MFK Piešťany - Družstevník Zvončín2 - 2
6 6. kolo 08.09.2019 16:00 h Družstevník Špačince - OFK Mokrý Háj4 - 2
7 7. kolo 15.09.2019 16:00 h Družstevník Zvončín - Baník Brodské4 - 0
7 7. kolo 15.09.2019 16:00 h FK Voderady - FK Bestrent Horná Krupá3 - 3
7 7. kolo 15.09.2019 16:00 h Iskra Horné Orešany - MFK Piešťany1 - 2
7 7. kolo 15.09.2019 16:00 h OFK Mokrý Háj - Slavoj Mor. Sv. Ján6 - 1
7 7. kolo 15.09.2019 16:00 h Iskra Holíč - Družstevník Špačince1 - 1
8 8. kolo 22.09.2019 15:30 h Iskra Horné Orešany - FK Voderady3 - 0
8 8. kolo 22.09.2019 15:30 h MFK Piešťany - Baník Brodské2 - 0
8 8. kolo 22.09.2019 15:30 h FK Bestrent Horná Krupá - OFK Mokrý Háj4 - 0
8 8. kolo 22.09.2019 15:30 h Družstevník Špačince - Družstevník Radimov1 - 1
8 8. kolo 22.09.2019 15:30 h Slavoj Mor. Sv. Ján - Iskra Holíč0 - 6
9 9. kolo 29.09.2019 15:30 h FK Voderady - MFK Piešťany0 - 7
9 9. kolo 29.09.2019 15:30 h OFK Mokrý Háj - Iskra Horné Orešany3 - 1
9 9. kolo 29.09.2019 15:30 h Družstevník Zvončín - Družstevník Špačince3 - 3
9 9. kolo 29.09.2019 15:30 h Iskra Holíč - FK Bestrent Horná Krupá2 - 0
9 9. kolo 29.09.2019 15:30 h Družstevník Radimov - Slavoj Mor. Sv. Ján4 - 0
10 10. kolo 06.10.2019 14:30 h FK Voderady - OFK Mokrý Háj0 - 1
10 10. kolo 06.10.2019 14:30 h Družstevník Špačince - Baník Brodské1 - 2
10 10. kolo 06.10.2019 14:30 h Iskra Horné Orešany - Iskra Holíč1 - 3
10 10. kolo 06.10.2019 14:30 h Slavoj Mor. Sv. Ján - Družstevník Zvončín3 - 2
10 10. kolo 06.10.2019 14:30 h FK Bestrent Horná Krupá - Družstevník Radimov0 - 4
11 11. kolo 13.10.2019 14:30 h OFK Mokrý Háj - MFK Piešťany2 - 3
11 11. kolo 13.10.2019 14:30 h Iskra Holíč - FK Voderady3 - 0
11 11. kolo 13.10.2019 14:30 h Baník Brodské - Slavoj Mor. Sv. Ján5 - 0
11 11. kolo 13.10.2019 14:30 h Družstevník Radimov - Iskra Horné Orešany6 - 0
11 11. kolo 13.10.2019 14:30 h Družstevník Zvončín - FK Bestrent Horná Krupá1 - 1
12 12. kolo 19.10.2019 14:00 h Družstevník Zvončín - Iskra Horné Orešany2 - 1
12 12. kolo 20.10.2019 12:30 h Družstevník Radimov - FK Voderady7 - 0
12 12. kolo 20.10.2019 14:00 h MFK Piešťany - Družstevník Špačince4 - 1
12 12. kolo 20.10.2019 14:00 h Baník Brodské - FK Bestrent Horná Krupá2 - 3
12 12. kolo 20.10.2019 14:00 h Iskra Holíč - OFK Mokrý Háj2 - 0
13 13. kolo 27.10.2019 14:00 h OFK Mokrý Háj - Družstevník Radimov0 - 2
13 13. kolo 27.10.2019 14:00 h FK Voderady - Družstevník Zvončín0 - 1
13 13. kolo 27.10.2019 14:00 h Iskra Holíč - MFK Piešťany2 - 2
13 13. kolo 27.10.2019 14:00 h Iskra Horné Orešany - Baník Brodské0 - 4
13 13. kolo 27.10.2019 14:00 h Slavoj Mor. Sv. Ján - Družstevník Špačince0 - 5
14 14. kolo 02.11.2019 13:30 h MFK Piešťany - Slavoj Mor. Sv. Ján9 - 0
14 14. kolo 02.11.2019 13:30 h Družstevník Špačince - FK Bestrent Horná Krupá1 - 3
14 14. kolo 02.11.2019 13:30 h Baník Brodské - FK Voderady5 - 5
14 14. kolo 02.11.2019 13:30 h Družstevník Zvončín - OFK Mokrý Háj5 - 1
14 14. kolo 02.11.2019 13:30 h Družstevník Radimov - Iskra Holíč3 - 0
15 15. kolo 15.03.2020 14:30 h Družstevník Radimov - MFK Piešťany_ - _
15 15. kolo 15.03.2020 14:30 h Iskra Holíč - Družstevník Zvončín_ - _
15 15. kolo 15.03.2020 14:30 h OFK Mokrý Háj - Baník Brodské_ - _
15 15. kolo 15.03.2020 14:30 h Iskra Horné Orešany - Družstevník Špačince_ - _
15 15. kolo 15.03.2020 14:30 h FK Bestrent Horná Krupá - Slavoj Mor. Sv. Ján_ - _
16 16. kolo 22.03.2020 15:00 h MFK Piešťany - FK Bestrent Horná Krupá_ - _
16 16. kolo 22.03.2020 15:00 h Slavoj Mor. Sv. Ján - Iskra Horné Orešany_ - _
16 16. kolo 22.03.2020 15:00 h Družstevník Špačince - FK Voderady_ - _
16 16. kolo 22.03.2020 15:00 h Baník Brodské - Iskra Holíč_ - _
16 16. kolo 22.03.2020 15:00 h Družstevník Zvončín - Družstevník Radimov_ - _
17 17. kolo 29.03.2020 15:00 h Družstevník Zvončín - MFK Piešťany_ - _
17 17. kolo 29.03.2020 15:00 h Družstevník Radimov - Baník Brodské_ - _
17 17. kolo 29.03.2020 15:00 h OFK Mokrý Háj - Družstevník Špačince_ - _
17 17. kolo 29.03.2020 15:00 h FK Voderady - Slavoj Mor. Sv. Ján_ - _
17 17. kolo 29.03.2020 15:00 h Iskra Horné Orešany - FK Bestrent Horná Krupá_ - _
18 18. kolo 05.04.2020 15:30 h MFK Piešťany - Iskra Horné Orešany_ - _
18 18. kolo 05.04.2020 15:30 h FK Bestrent Horná Krupá - FK Voderady_ - _
18 18. kolo 05.04.2020 15:30 h Slavoj Mor. Sv. Ján - OFK Mokrý Háj_ - _
18 18. kolo 05.04.2020 15:30 h Družstevník Špačince - Iskra Holíč_ - _
18 18. kolo 05.04.2020 15:30 h Baník Brodské - Družstevník Zvončín_ - _
19 19. kolo 12.04.2020 15:30 h Baník Brodské - MFK Piešťany_ - _
19 19. kolo 12.04.2020 15:30 h Družstevník Radimov - Družstevník Špačince_ - _
19 19. kolo 12.04.2020 15:30 h Iskra Holíč - Slavoj Mor. Sv. Ján_ - _
19 19. kolo 12.04.2020 15:30 h OFK Mokrý Háj - FK Bestrent Horná Krupá_ - _
19 19. kolo 12.04.2020 15:30 h FK Voderady - Iskra Horné Orešany_ - _
20 20. kolo 19.04.2020 15:30 h MFK Piešťany - FK Voderady_ - _
20 20. kolo 19.04.2020 15:30 h Iskra Horné Orešany - OFK Mokrý Háj_ - _
20 20. kolo 19.04.2020 15:30 h FK Bestrent Horná Krupá - Iskra Holíč_ - _
20 20. kolo 19.04.2020 15:30 h Slavoj Mor. Sv. Ján - Družstevník Radimov_ - _
20 20. kolo 19.04.2020 15:30 h Družstevník Špačince - Družstevník Zvončín_ - _
21 21. kolo 26.04.2020 16:00 h Baník Brodské - Družstevník Špačince_ - _
21 21. kolo 26.04.2020 16:00 h Družstevník Zvončín - Slavoj Mor. Sv. Ján_ - _
21 21. kolo 26.04.2020 16:00 h Družstevník Radimov - FK Bestrent Horná Krupá_ - _
21 21. kolo 26.04.2020 16:00 h Iskra Holíč - Iskra Horné Orešany_ - _
21 21. kolo 26.04.2020 16:00 h OFK Mokrý Háj - FK Voderady_ - _
22 22. kolo 03.05.2020 16:30 h MFK Piešťany - OFK Mokrý Háj_ - _
22 22. kolo 03.05.2020 16:30 h FK Voderady - Iskra Holíč_ - _
22 22. kolo 03.05.2020 16:30 h Iskra Horné Orešany - Družstevník Radimov_ - _
22 22. kolo 03.05.2020 16:30 h FK Bestrent Horná Krupá - Družstevník Zvončín_ - _
22 22. kolo 03.05.2020 16:30 h Slavoj Mor. Sv. Ján - Baník Brodské_ - _