Verím, že sústredenie pomohlo

Každý pobyt v rámci uzavretého kolektívu by mal pomôcť vyčistiť vzťahy, eliminovať neduhy a utužiť komunitu.

Takéto očakávania popri kondičnej stránke malo aj vedenie Iskry Holíč a realičný tím mužov, keď sa spoločne rozhodli dať mužom možnosť absolvovať mini sústredenie vo forme predĺženého víkendu v Zlatníckej doline pri Skalici." Mini sústredenie, ktoré sme začali 17.7.2020, malo motivovať hráčov k častejšej účasti na tréningoch a pripraviť ich na majstrovské zápasy, či už po kondičnej ale aj hernej stránke. Nie všetko sme však docielili, vzhľadom na nepriazeň počasia. " , predstavil nám plány lodivod Holíčskej mužskej Iskry Vladimír Hyža. Nie je jednoduché v amatérskom futbale skĺbiť pracovné a futbalové povinnosti, no akcie sa zúčastnili všetci hráči, niektorí s odskočeniami do práce.
" Dve tréningové jednotky sme absolvovali na futbalovom štadióne v Holíči , jednu v telocvični ZLK s.r.o. Zvyšné tréningové jednotky prebiehali v príjemnom prostredí v Zlatníckej doline v Skalici. Som si istý, že to určite pomohlo mužstvu aj po stránke stmelenia vzťahov v kolektíve a nabudilo dobrú náladu do ďalších bojov. " , ozrejmil nám priebeh sústredenia tréner Hyža. Tento v zime angažovaný tréner sa pre pandemickú situáciu a zrušené súťaže nestihol v Holíči ani predstaviť. Sústredil sa tak s mužstvom na novú sezónu a boje v nej.

V piatočný podvečer prišiel chlapcov navštíviť aj prezident klubu ing. Boris Bízek, aby si v družnej diskusii podebatovali a predostreli plány do najbližšej sezóny, ale aj na najbližšie roky, čo sa futbalového areálu týka.
Holíčsky divák je náročný a hladný po futbale, ale aj plný očakávaní, ako si nový tréner poradí v okresanej V.lige. Určite by všetci najradšej prijali postup do IV.ligy, no ľahké to vzhľadom na ambície súperov nebude. Verme, že i takéto malé sústredenie pomohlo utužiť vzťahy v mužstve  natoľko, že na ihrisku v bojoch o body podržia jeden druhého. 

baner holic

banner futbalnet