Pri najmenších kategóriách pomáhajú aj školy

Postupné uvoľňovanie pandemických opatrení je prijímané v celej spoločnosti s kladnou odozvou a inak tomu nie je ani medzi športovcami u nás v TJ Iskra Holíč.

Naše najmenšie športujúce ratolesti kategórii U6-U7 prebrala po Ladislavovi Toráčovi skúsená pedagogička v oblasti telocviku Mgr. Renáta Nosková a asistentku jej robí nemenej skúsená futbalistka FK Senica Laura Horniaková. Vzájomnú spoluprácu, ktorú v uplynulom týždni spečatili prezident TJ Iskra  ing. Boris Bízek a riaditeľ II.ZŠ Mgr. Roman Švec tak naplno môžu využiť nielen deti a rodičia, ale aj Renáta Nosková, ktorá  na II.ZŠ pedagogicky pôsobí. 03 iskricka 2ZS 30042021
V areáli spomínanej holíčskej základnej školy je novovybudované ihrisko s umelou trávou a osvetlením. Využitie bude prínosom nielen z hľadiska minimalizovania veľkého počtu športujúcich v tejto pandemickej dobe na štadióne, ale i z hľadiska využitia časového presunu detí z družiny, z ktorej si ich priamo pani trénerka zoberie na tréning. Tréningy prebiehajú pod odborným vedením a pri dodržiavaní aktuálnych usmernení. Za takýto príkladný prístup patrí vďaka predovšetkým trénerke Mgr. Renáte Noskovej, ale aj riaditeľovi II.ZŠ Mgr. Romanovi Švecovi. Na ihrisku pri škole absolvujú deti jeden až dva tréningy v týždni a zostávajúci prebehne už v areáli TJ Iskra Holíč, aby sa deti žili i s prostredím klubu, pre ktorý vyrastajú.  

baner holic

banner futbalnet