Nedeľa nepremenených šancí

11.kolo V.liga západ   TJ Iskra Holíč - FK Bestrent Horná Krupá 2:2 (1:1) g. 17.Uher, 50.Konečný - 9.Sudin, 75.Heteš (11m)

S postupovými ambíciami líder pandémiou oklieštenej tabuľky V.ligy  prišiel s cieľom naplno bodovať. Prvých desať minút tomu i nasadenie zodpovedalo a snahu zavŕšil gól hostí na 0:1 v deviatej minúte zápasu, keď ležérne bránený Sudin doťukol loptu do bránky. Hostia sa snažili využívať cez pomalšieho Rajčáka na kraji obrany, no vo väčšom gólovom rozdiele im bránil famóznymi zákrokmi domáci gólman Sebastián Sloboda. Za celý zápas bol asi najaktívnejším hráčom na ihrisku. Po strelenom góle sa však hra začala vyrovnávať a v sedemnástej minúte zakončil gólovo akciu, ktorá začala u Slobodu, Uher na 1:1. Domáci začali preberať aktivitu a v 30.min mohol ďalší gól pridať Žák, no akciu Uhera s Martinusíkom zakončil ponad hosťujúcu bránku. Pred koncom prvého polčasu sa krásnou strelou zaskvel s chuťou hrajúci Martinusík, no jeho pokus sa odrazil od brvna pred bránkovú čiaru.
1 hor krupa 13062021
Po zmene strán snaha domácich o vedenie v zápase bola korunovaná v 50.min, keď po rohovom kope Martinusíka nechytateľne poslal loptu do siete Konečný na 2:1. Hostia od tohto momentu zvýšili obrátky a snažili sa otočiť priebeh zápúasu na svoju stranu. V 66.min predviedol ďalší zo svojich skvelých zákrokov Sloboda, keď s sklze zabránil takmer istému gólu. Odskočiť na väčší gólový rozdiel sa snažili aj domáci hráči, ale ani strela Konečného nad bránku v 67.min a ani pokus Žáka v 71.min, ktorý trafil pravú tyč zmenu nepriniesli. Rozhodnúť mohol v 72.min Uher, keď dostal prihrávku za obranu a sám zoči voči brankárovi hostí netrafil bránku. V 75.min po skrumáži v domácej šestnástke odpískal rozhodca veľmi prísny pokutový kop po faule Hyžu a Heteš ho s prehľadom premenil na 2:2. Obe mužstvá sa snažili už do konca zápasu neurobiť chybu a zvýšená nervozita a časté prerušenie hry priviedli duel do remízového konca. Hostia si tak na potvrdenie postupu musia ešte počkať a získať body v ďalšom zápase.