Rozhodol zodpovedný výkon na každom poste

3.kolo VI.liga Západ ZsFZ  TJ Iskra Holíč - Spartak Myjava B   1:0 (1:0) g. 23.Uher

report zápasu

37DSC 0033210822

Technicky vyspelé Béčko myjavskéhoSpartaka privítala naša Iskra na domácom ihrisku. Naši chlapci sa chceli v prvom rade rehabilitovať za vysokú prehru z Brodského, no čakal ich súper, ktorý tu body nechcel nechať. Prvý polčas sa hral veľmi vyrovnaný zápas a od prvých minút bolo vidno, že čo sa týka technickej zdatnosti, myjavčania sú na tom veľmi dobre. Počas celého zápasu mal bol pred bránkou Nesnadného najviac nebezpečným Lukáš Liška, no loptu sa mu za chrbát nášho gólmana nedarilo dostať.
35DSC 0031210822
Domáce tribúny radostne zajásali v 22.min, keď poslal Martinusík loptu za obranu na Uhera a ten z pravej strany prekonal Ondráška v hosťujúcej bránke. Ku koncu prvého polčasu začal trávnik zmáčať dážď, lopta dostávala sklz a spôsobovalo to problémy v rozohrávke.

34DSC 0028210822
Druhý polčas si pod svoju taktovku zobrali hostia, držanie lopty bolo vo vysokých číslach na ich kopačkách, no ich príležitosti končili na našej veľmi pozorne hrajúcej obrane, ktorej vypomáhali zodpovedne aj hráči z útoku. Skórovať sa nedarilo žiadnemu zo súperových hráčov a keď sa hostia nedostali ani dôslednými protestmi k pokutovému kopu pred koncom zápasu, rozhodnúť mohol v nadstavenom čase hrajúci tréner Konečný, no sám voči brankárovi mieril vedľa jeho brány. Tesné, ale neskutočne vydreté víťazstvo, ktoré muselo bolieť, no cez to všetko bolo veľmi radostné. 41DSC 0044210822
Spartak má dobre technicky pripravené béčko a bude veľkým spestrením tejto súťaže v každom zápase. V tomto dueli si skutočne každý siahol zrejme na dno svojích síl a to sa im odvďačilo troma bodmi.
Aj tento zápas potvrdil, že tohtoročná VI.liga Západ má svoju veľkú kvalitu a futbalový fanúšik si v tejto sezóne užije každý duel.