Chýba nám lepšia orientácia na ihrisku, hodnotí jeseň tréner U9

Chýba nám lepšia orientácia na ihrisku, hodnotí jeseň tréner U9

Zdieľaj tento príspevok

Najmladšou kategóriou, ktorá pôsobí v súťažiach je U9 v III.lige – Majstrovstvách oblasti ObFZ Senica. Do prebiehajúcej sezóny pri tejto kategórii vstúpil ako hlavný tréner Felix Sloboda, ktorý robil asistenta Jánovi Tollovi. Felixovi dopomáaha, ak mu to pracovné povinnosti dovolia Marián Švrček. Ako hodnotí jesennú časť a čo chystá do zimy sme sa trénera osobne opýtali.

Celkovo  hodnotím jesennú časť pozitívne, kedže deti chodili v hojnom počte a aj počet registrovaných detí sa postupne zvyšoval,  tým rastie aj konkurencia v tíme. Deti chodili s radosťou na tréningy a bolo vidieť, že ich futbal baví a majú  chuť sa zlepšovať.

 

Postupne aplikujeme natrénované veci aj do zápasov, kde nám však chýba ešte lepšia orientácia na ihrisku, prihrávky a dôslednejšie bránenie. To všetko je výzva do dalšej práce na tréningoch, ale aj precvičovanie herných akcii v prípravných zápasov, aj preto sa tešíme na zimnú prípravu v ktorej sme zaregistrovaný na zimný turnaj v moravských Lužiciach.


V jarnej čati sútaže by sme chceli skončiť v hornej časti tabuľky, ktorá nám zabezpečí účasť v  boji so popredne miesta v rámci skalického a senického okresu. Dovtedy nás čaká ešte veľa tvrdej práce na tréningoch, na ktoré sa deti tešia a spolu tvoria dobrý kolektív najmenších holíčskych iskier. 


Chcete spolu s vaším dieťaťom k nám?

V prípade nejasností nás neváhajte kontaktovať, alebo sa priamo registrujte.

PODPORTE VAŠE DETI VENOVANÍM 2% Z VAŠICH DANí