Nemastný, neslaný, bojovný a víťazný

Nemastný, neslaný, bojovný a víťazný

Zdieľaj tento príspevok

23.kolo VI.ligy Západ ZsFZ       Iskra Holíč – Družstevník Radimov    2:0 (1:0) g. 7.Mráz M., 73.Studenič
report zápasu

V susedskom derby zápase sme mali nášmu nedeľnému súperovi čo oplácať, keď sme na jeseň v Radimove utŕžili vysokú prehru. Naša strelecká potencia však nieje na vysokých číslach, tak sme očakávali skôr boj ako futbal. A tak tomu aj bolo, stretnutie malo priemernú úroveň a súper sa pred našu šestnástku takmer nedostával. V našej základnej zostave chýbalo viacero mien, tak tréner Tolla musel improvizovať.

 

Už v 7.min potiahol loptu po pravej strane Mário Mráz a či chcel centrovať prihrávku nevedno, no jeho lobovaná strela preletela ponad Biskupiča v bránke až do siete na 1:0.

O dve minútky poslal loptu Mário Mráz tentokrát z ľavej strany pred bránku na Mráza Davida, no ten ju nestihol pred vybiehajúcim Biskupičom spracovať. V 17.min zahrali krátky roh Daniel s Chanečkom, prvý menovaný poslal loptu do šestnátky no hlavička Davida Mráza smerovala vedľa bránky. V 38.min sa odhodlal k streleckému pokusu Ondrej Rúžička, no lopta skončila v náručí Biskupiča.

 

Po zmene strán hosťom evidentne dochádzali sily a viac ležali na trávniku ako boli v hre. Množstvo nepresností v našej hre však bolo príčinou, že sme toho nedokázali viac využiť. V 73.min zahrával rohový kop Tomáš Daniel, loptu poslal presne na hlavu Patrika Studeniča a ten nekompromisne zvýšil na 2:0. O štyri minuty sme mohli opäť skórovať, no pokus Jakuba Zubalíka Dermek vykopával z bránkovej čiary.

 

Stretnutie, ktoré bolo viac o bojovnosti ako o kráse, sme dokázali víťazne zakončiť a to je dôležité. Vysoká maródka nám bráni byť viac kreatívny, preto treba byť viac bojovný.

Chcete spolu s vaším dieťaťom k nám?

V prípade nejasností nás neváhajte kontaktovať, alebo sa priamo registrujte.

PODPORTE VAŠE DETI VENOVANÍM 2% Z VAŠICH DANí