Odčinenie prehry ďalšou prehrou

Odčinenie prehry ďalšou prehrou

Zdieľaj tento príspevok

11.kolo VI.ligy Západ ZsFZ       Iskra Holíč – MFK Stará Turá     1:2 (0:1) g. 62.Mráz D. (11m) – 26.Durec, 59.Jaroš
(report zápasu)


Po minulotýždňovom debakli bolo prvoradým cieľom nášho mužstva odčiniť túto vysokú prehru a pokúsiť sa vymaniť z herného kŕča, do ktorého náš káder v posledných zápasoch spadol. Hostia však boli od úvodu proti a vysokým presingom s včasným pristupovaním k hráčom nám robili problémy. Po telesnej a výškovej stránke mali Turania prevahu, čo sme sa snažili eliminovať konštruktívnou hrou, no nevychádzalo nám počas celého zápasu nič.

 

V 21.min sa ko koncovke dostal Daniel, no nezakončil ideálne. V 25.min mal jednu z ďalších svojich šancí David Mráz, no nedokázal loptu v dobrej príležitosti dostať za Samula v bránke. Dlhým nákopom sa hostia dostali pred našu bránu a Durec v pohode skóroval na 0:1. Herne sme sa z kŕča nedokázali vymeniť a hru sme si namiesto jednoduchého prechodu na jeden-dva dotyky sami komplikovali. Nespočetné množstvo nepresností sprevádzalo naše rady po celý zápas.

 

V druhom polčase mohli v 56.min opäť udrieť hostia potom, čo v strede ihriska prišiel o loptu Majo Mráz, po ľavej strane prenikal k bránke Záhora, jeho strelu zlividoval Javorský a dorážku Dureca blokoval Masaryk. Naši hráči sa k zakončeniu dostali o dve minúty, keď prihrávku Samadova poslal sľubnou strelou nad bránku Mario Mráz.

 

V 59.min poslali hostia do brejku Dureca, toho bránil Patrik Studenič, no nabiehajúci Jaroš bol nepokrytý a po zemi popod Javorského nohy zvýšil na 0:2. O dve minútky poslal loptu z priameho kopu do šestnástky Daniel, tam bol pri výskoku faulovaný Studenič a naraidený pokutový kop premenil na 1:2 Mráz David.Posledných pätnásť minút sme mali herne navrch, dostali sme súpera pod mierny tlak, no nedokázali sme z toho nič vyťažiť.


Herné trápenie tak pokračuje, radosť z výhry sme pocítili naposledy v siedmom kole. Zrejme by asi nevadilo prehrať s dobrým súperom, no hra je zlá. Za dnešný výkon si pochvalu zaslúži snáď len Patrik Studenič. Na niektorích hráčoch je vidieť tréningový výpadok, David Mráz sa strelecky a herne trápy, takmer celé mužstvo hralo v kŕči. Pekná hra, ktorú sme dokázali produkovať sa úplne vytratila a po posledných výsledkoch sme sa presunuli na spodné priečky tabuľky. Čakajú nás posledné dve kolá, no diváci sú dozaista na pochybách, či z nich niečo dokážeme vyťažiť.

Chcete spolu s vaším dieťaťom k nám?

V prípade nejasností nás neváhajte kontaktovať, alebo sa priamo registrujte.

PODPORTE VAŠE DETI VENOVANÍM 2% Z VAŠICH DANí