Šaštín si zobral všetky body

Zdieľaj tento príspevok

19.kolo VI.liga Západ ZsFZ     Iskra Holíč – Slovan Šaštín  0:1 (0:0) g. 54.Herda
report zápasu

Výsledkové a hlavne gólové trápenie sme chceli ukončiť v domácom zápase so Šaštínom, ktorý však svoje posledné tri zápasy vyhral. Vylosovali sme si tentokrát stranu s podporou silného vetra, no ako sa ukázalo, bolo to skôr na obtiaž. Enormné množstvo nepresných prihrávok a všetky strely, ktroré smerovali na bránku vietor poriadne popohnal a pozdvíhal. Už v 1.min sa však pred gólmanom hostí ocitol Martin Kocák, no nestačil loptu spracovať na streleckú pozíciu. V 26.min pokus Čecha aj následne Daniele skončili nad bránkou. V 32.min sa poikúsil zakončiť David Mráz no jeho strelu Slaninka pokryl. O tri minútky strieľal Hačunda no pokus skončil vedľa bránky. Lopta skončila v náručí Slaninku aj v 40.min po strele Mráza Davida. Hostia príliš šancí na strrelenie gólu nemali.

Do druhého polčasu sme vstupovali s tým, že ideme hrať proti vetru. Prišla však 54.min, po pravej strane unikal hosťujúci útočník, poslal loptu do šestnátky odkiaľ Herda otvoril skóre na 0:1. Aj v týchto chvíľach sme mali viac z hry, no bolo to všetko. Strelecké pokusy Borisa Chanečku v 62.min a 79.min skončili nepremenené. V posldných sekundách zápasu poslal strelu na bránku Daniel, tá sa odrazila od vrchnej žrde dolu, no hlavný rozhodca ani postranný asistent gól nesignalizovali.

Horíme v koncovke a to nás stojí body. Nemá kto strieľať góly a aj keď nejaký náhodou  dostaneme, žiaden nedokážeme dať aby sme resumé zápasu naklonili na svoju stranu.