Skvalitniť, spríjemniť a posunúť ďalej

Skvalitniť, spríjemniť a posunúť ďalej

Zdieľaj tento príspevok

Skvalitniť, spríjemniť a posunúť dopredu

 

Naším prvoradým cieľom je venovať sa futbalu chtivej mládeži, no propri tom nesmieme zabúdať na to, že vo veľkej väčšine pracujeme spolu s rodičmi našich detí. Púšťame sa teda do projektu skvalitnenia, ale hlavne zjednodušenia a spríjemnenia našej vzájomnej komunikácie a správy činnosti nášho klubu. Chceme, aby každý člen resp. jeho rodič mal s novom systéme svoje konto, v ktorom uvidí kompletnú správu svojich platieb, účasť dieťa na tréningovej a zápasovej činnosti, naplánované tréningy.
Tréneri budú mať jednoduchšiu evidenciu tréningovej dochádzky, kedy sa v daný okamih prihlásia do systému, vo svojej kategórii budú mať pridelené deti a len odklikajú účasť na dannom tréningu, či zápase. Prihlasovanie za člena bude kompletne zelektronizované a systém umožní aj používanie elektronických členských kariet. Systém, do ktorého sa chystáme vstúpiť používa už viac ako tristo organizácii na Slovensku, v Čechách a v Poľsku.
Chceme sa posúvať jednoducho ďalej a dobre sa s nami nemusia cítiť len deti, ale aj rodičia.
Preto prosíme o doplnenie údajov ako meno dieťaťa, rodičov, telefónne a emailové kontakty oboch na email iskraholic@iskraholic.sk, ak ste ešte doteraz neurobili.

Chcete spolu s vaším dieťaťom k nám?

V prípade nejasností nás neváhajte kontaktovať, alebo sa priamo registrujte.

PODPORTE VAŠE DETI VENOVANÍM 2% Z VAŠICH DANí