Spravím všetko preto, aby sme sa začali obzerať po vyššej súťaži

Spravím všetko preto, aby sme sa začali obzerať po vyššej súťaži

Zdieľaj tento príspevok

Vážení športoví priatelia, futbalisti a priaznivci TJ Iskra Holíč, dovoľte mi prihovoriť sa Vám s príchodom nového roka 2024. V TJ Iskra pracujem už takmer dvadsať rokov s malou prestávkou. Vstúpil som do vedenia klubu v období, keď bol vo veľmi ťažkej situácii. Bol finančne, materiálne, ale hlavne spoločensky na dne. Podarilo sa nám s vedením mesta zachrániť dobré meno TJ Iskry a obnoviť riadny chod klubu. Nikdy som nemal ambíciu stať sa prezidentom klubu. Kto chce niečo urobiť pre klub, môže tak urobiť v akejkoľvek pozícii. Myslím si, že prezident klubu má neľahkú úlohu mať dobré vzťahy s hlavným sponzorom, členmi klubu, hráčmi a verejnosťou. Ak jeden z týchto vzťahov nefunguje, je to veľký problém pre klub a signál pre zmenu na tomto poste.

 

Ďakujem všetkým delegátom TJ Iskra, ktorí mi dali svoj hlas vo voľbe  prezidenta. Urobím všetko preto, aby som ich dôveru nesklamal. Celkovo hodnotím klub TJ Iskra veľmi pozitívne. Hlavne čo sa týka mládeže, môže byť Holíč na všetky družstvá pyšný. Veľké ďakujem patrí všetkým, ktorí sa o naše mladé talenty starajú. Tréneri, vedúci družstva, ale aj rodičia, ktorí zodpovedne pristupujú k výchove detí a podporujú ich či pri tréningoch alebo majstrovských zápasoch. Tu patrí veľké ďakujem aj nášmu sekretárovi a manažérovi mládeže.

 

Výsledky nášho A mužstva, čiže mužov sú dlhodobo slabšie. Doba, kedy mladí muži, živitelia rodín vo svojom voľnom čase išli na tréning či na nedeľný zápas za klobásu a pivo sú minulosťou. Tomu hádam všetci rozumieme. Hráme takú súťaž, na akú máme peniaze. Bez silných sponzorov a náväzne kvalitnejších, čiže drahších hráčov sa do vyšších súťaží nedostaneme. Urobím všetko preto, aby sa našli zdroje a v budúcej sezóne sme sa začali zaoberať postupom do vyššej súťaže.

 

Veľmi si cením, že za ostatné roky štadión prešiel veľkými zmenami. Preinvestovalo sa tu veľa peňazí a je to na ňom vidieť . Vidím za tým veľkú náklonnosť k futbalu, ale hlavne športu ako takému, či už primátora mesta Holíč, ale aj poslancov MsZ, ktorí tieto investície podporili. Som presvedčený, že sa bude v revitalizácii pokračovať.

 

Sám toho pre klub veľa nenarobím. Potrebujem Vás všetkých, ktorí pre klub pracujete vo svojom voľnom čase, pretože Vás to baví a viete, že to má zmysel. Len spolu dokážeme storočnú značku TJ Iskra posunúť vyššie pre ďalšie generácie.

 

Prajem Vám pevné zdravie, pokoj v duši a radosť zo života. Športu zdar, futbalu a TJ Iskra zvlášť.

 

prezident TJ Iskra Holíč, Rastislav Caletka

Chcete spolu s vaším dieťaťom k nám?

V prípade nejasností nás neváhajte kontaktovať, alebo sa priamo registrujte.

PODPORTE VAŠE DETI VENOVANÍM 2% Z VAŠICH DANí