V zimnej príprave nás čaká iba drina

V zimnej príprave nás čaká iba drina

Zdieľaj tento príspevok

Jesenná časť sezóny je za nami a vždy zvykneme v takých chvíľach sumarizovať. Nebolo tomu inak ani v prípade starších prípraviek a na jej zhodnotenie sme sa spýtali trénera Tomáša Bradáča.

Vždy začínam u hodnotenia s naším mladším mužstvom U10 a potom prejdem k U11. Jesenná časť je pre mňa ako trénera vždy veľké prekvapenie, čo sa týka detí čo k nám prídu z U9. Ale už za tie roky máme koncept tréningov na to aby sme ich čo najskôr adaptovali na väčšie ihrisko a starších protihráčov. Deti z U10 sú skoro vždy mladším tímom na ihrisku a tomu v niektorých prípadoch nasvedčujú aj výsledky. Jesenná časť u U11 je taká, ako sme sa na ňu chystali už pred rokom.

Každý zápas je iný a každý súper je iný. Tomu treba učiť deti už od malička. Čo trénera v jeseni najviac potešilo?

Potešili ma dobre pripravené deti čo prišli z mladšej kategórie U9. U staršej U11 mňa už teší asi všetko.

Vždy je časť sezóny aj nastavením zrkadla nielen hráčom, ale aj realizačnému tímu, teda trénerovi Bradáčovi a asistentovi Mariánovi Karnošovi. Hľadjú hráčom správny post a motiváciu byť stále lepší. Čo by v prvej polovici robil tréner inak? Čo čaká jeho zverencov v zimnej príprave?

Nič by som nerobil inak. Mám svoj osvedčený koncept tréningov aj zápasov a snažím sa to striktne dodržovať.

V zimnej príprave deti čaká iba drina a aby si odpočinuli tak zasa len drina. A keď im to bude málo, tak máme pripravené stretnutia v systéme 6+1.


Keď sa nás jaro opýta čo sme robili v zime, vyzerá to, že u starších prípraviek bude odpoveď jednoduchá, „dreli sme“. Je však niečo, čo v jarnej časti bude treba zmeniť, aby sme si splnili cieľ?

V jarnej časti nemusím meniť asi nič. Cieľ na jaro mám len u U10. Chceme byť stále najlepší. V U11, tam si chalani dali cieľ sami už pred sezónou, tak sa im ho budeme snažiť pomôcť splniť a urobíme preto všetko. Verím, že za nami budú stáť aj rodičia tak ako doteraz.

Budeme prípravky pozorne sledovať, či ten progres a latka nasadená minulý rok prvým miestom u tých starších sa podarí i v tomto roku zopakovať. Cieľ sme si s trénerom Tomášom Bradáčom dali už aj my a to II.ligu prípraviek. Na budúci rok už z toho nechceme vycúvať, tak sme sa spolu dohodli už teraz.

Chcete spolu s vaším dieťaťom k nám?

V prípade nejasností nás neváhajte kontaktovať, alebo sa priamo registrujte.

PODPORTE VAŠE DETI VENOVANÍM 2% Z VAŠICH DANí