Vyrovnaný zápas s nešťastným koncom

Vyrovnaný zápas s nešťastným koncom

Zdieľaj tento príspevok

21.kolo VI.ligy Západ ZsFZ     TJ Iskra Holíč –  TJ Baník Brodské  1:2 (1:1) g. 22.Gonda, 88.Soós – 37.Duffek

report zápasu

 

Po dobrom zápase v Mokrom Háji sme boli bojovne naladení i na druhé mužstvo súťaže, Brodské. Vybehli sme na súpera nebojácne a po celý prvý polčas sme boli lepším mužstvom. Paradoxne to boli však hostia, ktorí otvorili skóre zápasu. V 22.min vhadzovali aut, loptu dostal Blaha, ktorého neodstavil Duffek a ani Studenič, loptu poslal pred bránku, kde ju nadvihol Masaryk, nepokryl ju výbehom Vaculka, no dostal sa k nej nepopkrytý Gonda a poslal ju do bránky na 0:1.
Strelený gól nás nezlomil a neustále sme sa tlačili pred bránku súpera.  Hra sa odvíjala zväčša medzi šestnáskami až prišla 37.min a rohový kop, ktorý zahrával Daniel. Poslal loptu na hranicu päťky a tá sa cez Studeniča dostala k Duffkovi, ktorý ju poslal za Jančiho chrbát na 1:1.

 

Do druhého polčasu vstúpili hostia s väčším odhodlaním naplno bodovať. V 55.min zahrával rohový kop Daniel, ku koncovke sa dostal Masaryk no jeho pokus v bránke neskončil. V 67.min bol v dobrej pozícii Ponto, ne skórovať sa mu nepodarilo. Hostia začínali viacej tlačiť, z čoho pramenili ich výborné gólové šance. V 75.min poslal strelu na bránku Trubiroha, no Vaculka zachránil čistý gól. Z následného rohu pred gólom zachraňoval Čech. O dve minútky sa situácia zopakovala a znova Martin Vaculka vychytal stopercentnú šancu Trubirohu. V 82.min sa pokúšal zakončiť Hačunda, no jeho strela preletela ponad Jančiho bránku. Keď už všetci pomýšlali na koncovú deľbu bodov dostal loptu v 88.min pred šestnásatkou Blaha, jeho strela sa odrazila ku Soósovi a ten nepokrytý uzavrel skóre zápasu na 1:2.

 

Za bojovnosť a hlavne prvý polčas sme si bod zaslúžili, no robíme veľmi veľa jednoduchých chýb za ktoré nás každý súper trestá. Zbytočnými stratami lôpt v strede poľa sa následne dostávame pod tlak z čoho pramenia i šance súpera a následné góly. Brodskému i napriek tabuľkovému postaveniu sme boli vyrovnaným súperom a z toho sa dá vyťažiť viac, no musíme sa viac vyvarovať vlastným jednoduchým chybám.

Chcete spolu s vaším dieťaťom k nám?

V prípade nejasností nás neváhajte kontaktovať, alebo sa priamo registrujte.

PODPORTE VAŠE DETI VENOVANÍM 2% Z VAŠICH DANí