Domáci brankár hviezdou zápasu

Domáci brankár hviezdou zápasu

Zdieľaj tento príspevok

2.kolo VI.ligy Západ ZsFZ   Borský Mikuláš – Iskra Holíč 1:1  (0:0) g. 65.Macek (PK) – 74.Krčík
report zápasu

Do Borského Mikuláša odchádzala na Iskra s odhodlaním naplno bodovať. Zraneného kapitána Mariána Švrčka nahradil v strede poľa Jasur Samadov, no bolo vidno, že viac sa cíti svoj na kraji ihriska, kde má väčšie polo pôsobnosti a môže viac využiť svoju rýchlosť. Naši chlapci  mali po celý zápas viac z hry a Martin Vaculka nemal v bránke príliš veľa práce.
Naopak  domáci gólman Dominik Cigánek sa stal mužom zápasu, lebo vychytal stopercentné šance nášho tímu. Viniknúť sme mu však umožnili zakončení do priestoru, kde práve stál. Na pravej strane útoku mal viacej príležitostí Martin Kocák, no všetky jeho pokusy boli z uhla a buď bránku netrafil, alebo zakončil do priestoeru gólmana. Príležitosti na gólové zakončenie mal i Jakub Zubalík, no taktiež končili väčšinou v rukách Cigánka. David Mráz sa na hrote útoku stále hľadá, ale potrebuje viac lôpt, aby pretrhol šnúru neistoty. V 65. min prekvapil všetkých postranný rozhodca, keď signalizoval Studeničov faul v šestnástke a hlavný rozhodca nariadil pokutový kop, 1:0. Studenič navyše obdržal druhú žltú kartu a ostatok času sme dohrávali oslabení.
Nebolo to však na ihrisku vidno, ba práve naopak, začali sme byť v zápas viac dominantný a súpera sme takmer nepustili z jeho polovice. V 74. min sa k lopte dostal Timo Krčík, napriahol z takmer dvadsiatich metrov a s pomocou ľavej tyče nedal tentoraz Cigánkovi šancu, 1:1. Naši chlapci vrhli všetko do útoku a snažili sa zápas preklopiť na svoju stranu. Takmer sa im to podarilo v posledných sekundách, keď loptu poza obranu dostal Zubalík, no postranný rozhodca odmával nepochopiteľný ofsajd, ktorý ani domáci diváci  na tribúne nevideli.
Z Búrov sme si tak odviezli bod, ale vzhľadom na priebeh zápasu to mali byť tri.

 

 

Chcete spolu s vaším dieťaťom k nám?

V prípade nejasností nás neváhajte kontaktovať, alebo sa priamo registrujte.

PODPORTE VAŠE DETI VENOVANÍM 2% Z VAŠICH DANí